Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: Permission denied in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

ECON 2,6UT

Jest to przyczepa o DMC do 750 kg, o wymiarach skrzyni ładunkowej 263x132x35. Występuje w wersji dwuosiowej z uchylną skrzynią ładunkową, z dyszlem typu V 750 kg - uchylny. Przyczepa jest wykonana z profili giętych z blachy stalowej ocynkowanej o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Konstrukcja przyczepy jest skręcana śrubami. Otwierana przednia i tylna burta. Posiada uchwyty mocowania ładunku. Na podłogę zastosowano specjalną sklejkę wodoodporną antypoślizgową.

Parametry techniczne: 
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 750
Dopuszczalna ładowność (kg) 515
Wymiary skrzyni ładunkowej (cm) 263 x 132 x 35
Wymiary gabarytowe (cm) 365 x 180 x 85
Liczba osi 2
Oś niehamowana Tak
Uchylna skrzynia ładunkowa Tak
Koło jezdne 155/70 R13
Koło wsporcze opcja
Uchwyt mocowania ładunku Tak
Wyposażenie dodatkowe
Koło zapasowe Tak
Wspornik koła zapasowego Tak
Plandeka płaska Tak
Opończa ze stelażem Tak
Nadstawka burt Tak
Nadstawka siatkowa Tak
Reling Tak

Niniejsze dane zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej. Dane mają charakter informacyjny. Z uwagi na ciągły rozwój, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji danych technicznych bez uprzedzenia.