Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: Permission denied in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

FURO 2,1UH

Jest to przyczepa o DMC do 750 kg o wymiarach skrzyni ładunkowej 210x126x35. Występuje w wersji jednoosiowej z uchylną skrzynią ładunkową z dyszlem typu V 1000 kg - uchylny, z hamulcem najazdowym. Konstrukcja nośna przyczepy jest wykonana ze stalowych profili, spawana i zabezpieczona antykorozyjnie ocynkiem ogniowym. Otwierana przednia i tylna burta. Posiada uchwyty mocowania ładunku. Na podłogę zastosowano specjalną sklejkę wodoodporną antypoślizgową.

Parametry techniczne: 
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 750
Dopuszczalna ładowność (kg) 560
Wymiary skrzyni ładunkowej (cm) 210 x 126 x 35
Wymiary gabarytowe (cm) 336 x 181 x 85
Liczba osi 1
Oś hamowana Tak
Oś niehamowana Nie
Koła 155/70 R13
Koło wsporcze Tak
Uchwyt mocowania ładunku Tak
Wyposażenie dodatkowe
Koło zapasowe Tak
Wspornik koła zapasowego Tak
Plandeka płaska Tak
Opończa ze stelażem Tak
Nadstawka burt Tak
Nadstawka siatkowa Tak
Reling Tak

Niniejsze dane zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej. Dane mają charakter informacyjny. Z uwagi na ciągły rozwój, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji danych technicznych bez uprzedzenia.