Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: Permission denied in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

FURO 3,0U

Jest to przyczepa o DMC do 750 kg (możliwość zamontowania osi na 1000kg) o wymiarach skrzyni ładunkowej 300x150x35. Występuje w wersji jednoosiowej z uchylną skrzynią ładunkową z dyszlem typu V 1000 kg - uchylny, bez hamulca najazdowego. Konstrukcja nośna przyczepy jest wykonana ze stalowych profili, spawana i zabezpieczona antykorozyjnie ocynkiem ogniowym. Otwierana przednia i tylna burta. Posiada uchwyty mocowania ładunku. Na podłogę zastosowano specjalną sklejkę wodoodporną antypoślizgową.

Parametry techniczne: 
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 750 / 1000
Dopuszczalna ładowność (kg) 515 / 760
Wymiary skrzyni ładunkowej (cm) 300 x 150 x 35
Wymiary gabarytowe (cm) 460 x 200 x 85
Liczba osi 1
Oś hamowana Nie
Oś niehamowana Tak
Koła 155/70 R13
Koło wsporcze Tak
Uchwyt mocowania ładunku Tak
Wyposażenie dodatkowe
Koło zapasowe Tak
Wspornik koła zapasowego Tak
Plandeka płaska Tak
Opończa ze stelażem Tak
Nadstawka burt Tak
Nadstawka siatkowa Tak
Reling Tak
Zawieszenie resorowe Tak

Niniejsze dane zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej. Dane mają charakter informacyjny. Z uwagi na ciągły rozwój, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji danych technicznych bez uprzedzenia.